Działka budowlana zabudowana

Dodane: Piątek, 15 Luty, 2019  17:22
  • Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:5127 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Cena: 2 483 000 zł

Opis oferty:

Działka Budowlana na Sprzedaż lub całe przedsiębiorstwo, udziały w spółce z nieruchomością, która jest majątkiem spółki.

MOŻLIWOŚCI: Nieruchomość przeznaczona na centrum konferencyjne, hotel, restauracje, motel, dom opieki, centrum rehabilitacji, placówkę medyczną, prywatną klinikę, np. ortopedii, lub inne usługi nieuciążliwe.
Możliwość zabudowy wielorodzinnej 3-4 kondygnacje.

LOKALIZACJA: Zabudowana nieruchomość gruntowa o charakterze komercyjnym, położona zaledwie 9 km od Wrocławia, na terenie gminy Miękinia. Bezpośrednio graniczy z drogą krajową nr 94 na trasie Wrocław-Środa Śląska-Lubin, jedną z ważniejszych tras województwa dolnośląskiego. Znajduje się w sąsiedztwie budowanego łącznika aglomeracyjnego A4 – S5 obwodnica Brzeg Dolny-Miękinia. W tej części Wrocławia-Fabrycznej wybudowany jest nowy Wojewódzki Szpital. Dużym atutem działki jest otoczenie biznesowe Legnicka Strefa Ekonomiczna Podstrefa Środa Śląska oraz Park Przemysłowy Źródła- Błonie, zainwestowały na tym terenie międzynarodowe firmy, takie jak: BASF Polska Sp. z o.o., Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o., Gotec Polska Sp. z o.o., Vibracoustic Polska Sp. z o.o., Integart, Arad, Clinico Medical Sp. z o.o. i inne.

STAN BUDOWY: Obecnie budynek jest w trakcie przebudowy i rozbudowy w stanie surowym otwartym. Na nieruchomości zostały wykonane prace budowlane: drenaż i pogłębienie piwnicy, wylewki betonowe, stropy betonowe, ściany kolankowe i szczytowe, ściany konstrukcyjne i działowe, usunięto wszystkie elementy drewniane. Przygotowano teren pod budowę parkingu.
DOKUMENTACJA: Projekt budowy przygotowany został pod obiekt hotelowy z restauracją oraz salami konferencyjnymi. Pozwolenie na budowę zostało wydane na zmianę sposobu użytkowania jako obiekt użyteczności publicznej. Dziennik budowy prowadzony jest rzetelnie. Wydane są również warunki zabudowy na nowy odrębny budynek z przeznaczeniem komercyjnym. Wydana jest zgoda na dodatkowy wjazd na działkę. Przygotowany jest projekt zagospodarowania terenu. Wykonano badania geotechniczne.
Powierzchnie : działki: 0,5127ha wymiary działki: 100m x 50m zabudowa działki: 360m2 użytkowa budynku: 815m2 wymiary I budynku: 16m x 29m wymiary planowanego II budynku 12m x 27m
Przyłącza do działki: energia elektryczna zbiorniki na wodę deszczową studnia drenażowa gaz w trakcie realizacji woda, szambo, kanalizacja w planie Gminy wykonane przepusty na przyłącza do drugiego budynku

Podana kwota jest kwotą Netto + 23% VAT
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Źródła gm. Miękinia
Iwona Dokurno
Na Lento.pl od 07 paź 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń